A jobb felhasználói élmény érdekében a honlapon cookie-kat (sütiket) használunk. A felhasználó számítógépes eszközére (ideértve a mobiltelefonokat is) kis adatcsomag, cookie kerül elhelyezésre. A cookie célja az oldal minél magasabb színvonalú működésének biztosítása, személyre szabott szolgáltatások biztosítása és a felhasználói élmény növelése.

FAQ Belépés

TSMT Fejlesztő Központ Munkatársak

Drimál Veronika

Intézményvezető
drimal.veronika@bhrgmodel.org

Farkas Eszter

Szakmai vezető
farkas.eszter@bhrgmodel.org

Gál-Mikulás Dorottya

Ügyviteli koordinátor
kozpont@bhrgmodel.org
+36 30 622 8122

Sárvári Dorina

Ügyviteli koordinátor
kozpont@bhrgmodel.org
+36 30 622 8122

TSMT Fejlesztő Központ Terapeuták

Abai Orsolya

TSMT I terapeuta
TSMT II terapeuta
abai.orsolya@bhrgmodel.org

Bartha Eszter

TSMT I terapeuta
TSMT II terapeuta
bartha.eszter@bhrgmodel.org

Csalók Evelin

TSMT I terapeuta
csalok.evelin@bhrgmodel.org

Fenyősi Fanni

TSMT I terapeuta
TSMT II terapeuta
HRG terapeuta
fanni.fenyosi@bhrgmodel.org

Hédi Marietta

TSMT I terapeuta
TSMT II terapeuta
HRG terapeuta
hedi.marietta@bhrgmodel.org

Herdics-Horváth Katalin

TSMT I terapeuta
TSMT II terapeuta
herdics.horvath.katalin@bhrgmodel.org

Juhászné Székely Ágnes

TSMT I terapeuta
TSMT II terapeuta
juhaszne.szekely.agnes@bhrgmodel.org

Kattra Eszter

TSMT I terapeuta
TSMT II terapeuta
kattra.eszter@bhrgmodel.org

Madács Anita

TSMT I terapeuta
TSMT II terapeuta
HRG terapeuta
madacs.anita@bhrgmodel.org

Mohos Zsófia

TSMT I terapeuta
TSMT II terapeuta
mohos.zsofia@bhrgmodel.org

Richter Roland

TSMT I terapeuta
TSMT II terapeuta
richter.roland@bhrgmodel.org